Aktuality

arr3Umíme i klasické brányNaše společnost se zaměřuje na výrobu a montáž všech typů vjezdových bran, vchodových branek a... arr3Mapa realizacíPřipravili jsme pro vás některé z našich realizací do přehledné mapy. Kliknutím na bod na mapě se... arr3Něco navíc .. Temperování kolejnicChcete kolejnicovou bránu, ale obáváte se námrazy? Topný kabel s nastavitelným termostatem umožní... arr3Něco navíc .. Blikající fotobuňkyNelíbí se Vám klasický výstražný bezpečnostní majáček? My nabízíme místo něj blikající fotobuňky... arr3Něco navíc .. Ovládání bran mobilním telefonemNemáte při ruce ovladač nebo potřebujete otevřít bránu na dálku? GSM nebo WIFI modul je ideálním... arr3Něco navíc .. ZDARMA nabídky a konzultaceNaše služby se snažíme neustále vylepšovat a rozšiřovat a proto nabízíme ZDARMA cenové nabídky a...

Rychlý kontakt

tel: +420 721 862 600
info@globalis.cz

Teleskopické brány » Dvoudílné teleskopické brány
Dvoudílné teleskopické brány

dvoudílná teleskopická brána

Popisdvoudílná teleskopická brána
Dvoudílná teleskopická posuvná (kolejnicová) brána se skládá ze dvou křídel navzájem propojených, kde jedno křídlo je posouváno automatickým pohonem a druhé křídlo přes pomocný převod.

Výhody
Hlavní výhoda teleskopické brány je potřeba menšího bočního prostoru, kam brána zajíždí. Obecně lze říci, že délka bočního prostoru je polovina čisté šíře vjezdu + 40 cm. Proti klasické posuvné bráně jde o úsporu místa, kam brána zajíždí o 40%.

 

Příklad brány o průjezdu 5m

Typ brány Samonosná brána Kolejnicová brána Teleskopická dvoudílná brána
Průjezdná šíře 5m 5m 5m
Místo pro odsunutí 7,1m 5,5m 2,9m
Rychlost 24s 24s 12s

 

Stavební připravenost
Teleskopická brána se vypočítává a projektuje individuálně v závislosti na konkrétních prostorových podmínkách. Součástí každé naší teleskopické brány je projekt stavební připravenosti (bet. základ, kabeláž atp.) tak, aby si zákazník mohl v předstihu vše připravit, případně zadat stavební firmě.

Životnost
Veškeré části teleskopické brány jsou žárově zinkované nebo nerezové, což zaručuje dlouhodobou (až 50 let) ochranu proti korozi. Vzhledem k tomu, že se jedná o výrobně nejnáročnější typ brány, tak používáme pouze kvalitní pojezdové komponenty CAIS, které zajišťují přesný, lehký a tichý chod teleskopické brány.

Bezpečnost
Naše teleskopické brány pohání "chytré" elektromechanické pohony BFT vhodné pro klimatické podmínky v ČR a splňující všechny evropské bezpečnostní normy!

 

Design
Design teleskopické brány se řeší individuálně dle potřeb zákazníka. Možnosti jsou opravdu široké, omezení prakticky žádná. Zvolit si můžete například ze samotných rámů pro dřevěnou výplň, jeklových příček, tahokovu, pletiva nebo mnoha kovaných vzorů.

 

Příklad dvoudílné teleskopické brány

dvoudílná teleskopická brána

 

Orientační půdorys betonového základu dvoudílné teleskopické brány

teleskopická brána

 

Výpočet potřebného místa pro odsunutí brány: B = A : 2 + 400mm

 

 

 

Poptávka Teleskopické brány
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon: *
Místo realizace: *
PSČ: *
Rozměr brány: *
Typ brány: *
Výplň brány: *
Vyhřívání kolejnice: *
Ovládání mobilním telefonem: *
Text zprávy: