Aktuality

arr3Umíme i klasické brányNaše společnost se zaměřuje na výrobu a montáž všech typů vjezdových bran, vchodových branek a... arr3Mapa realizacíPřipravili jsme pro vás některé z našich realizací do přehledné mapy. Kliknutím na bod na mapě se... arr3Něco navíc .. Temperování kolejnicChcete kolejnicovou bránu, ale obáváte se námrazy? Topný kabel s nastavitelným termostatem umožní... arr3Něco navíc .. Blikající fotobuňkyNelíbí se Vám klasický výstražný bezpečnostní majáček? My nabízíme místo něj blikající fotobuňky... arr3Něco navíc .. Ovládání bran mobilním telefonemNemáte při ruce ovladač nebo potřebujete otevřít bránu na dálku? GSM nebo WIFI modul je ideálním... arr3Něco navíc .. ZDARMA nabídky a konzultaceNaše služby se snažíme neustále vylepšovat a rozšiřovat a proto nabízíme ZDARMA cenové nabídky a...

Rychlý kontakt

tel: +420 721 862 600
info@globalis.cz

Něco navíc .. Temperování kolejnic

Chcete kolejnicovou bránu, ale obáváte se námrazy? Topný kabel s nastavitelným termostatem umožní jednoduché řešení temperování kolejnice v zimním období.

Pro teleskopické kolejnicové brány nabízíme instalaci topného kabelu přímo do kolejnice teleskopické brány.

Bližší specifikace:

- Samoregulační kabel řízený digitálním termostatem.
- Přesné nastavení teploty sepnutí i rozepnutí výhřívání + všechny výhody chytrého samoregulačního kabelu.
- Možnost napájení kabelu přímo z automatického pohonu brány.
- Kabel má cca 15 - 25w na metr v závislosti na počáteční teplotě.
- Samoregulační kabel se dokáže přizpůsobit
teplotě a při větším lokálním ochlazení přímo na tomto místě zvýší výkon.
- Samotný kabel (bez termostatu) se ohřeje na cca 45 C a na této teplotě setrvá

Orientační cena sady samoregulačního kabelu s digitálním termostatem pro dvoudílnou teleskopickou bránu s průjezdnou šíří 4,5m je 4.500,- Kč bez DPH. Tato malá investice v porovnání celkovou cenou teleskopické brány Vám ušetří starosti s odklízením sněhu a námrazy z kolejnice v zimním období.