TŘÍDÍLNÉ KOLEJNICOVÉ teleskopické brány

Úspora místa 62% oproti klasické jednodílné kolejnicové bráně
3x rychlejší než klasická kolejnicová brána

FUNKČNÍ ŘEŠENÍ
Třídílná teleskopická posuvná (kolejnicová) brána se skládá ze tří křídel navzájem propojených, kde jedno křídlo je posouváno automatickým pohonem a druhé a třetí křídlo přes pomocný převod.

VÝHODY - PROSTOR A RYCHLOST
Hlavní výhoda třídílné teleskopické brány je potřeba menšího bočního prostoru, kam brána zajíždí. Obecně lze říci, že délka bočního prostoru je třetina čisté šíře vjezdu + 40 cm. Proti klasické posuvné bráně jde o úsporu místa, kam brána zajíždí o 62%. Další výhodou, kterou jistě oceníte, je rychlost zavírání/otvírání teleskopické brány. Díky důmyslnému systému propojení křídel teleskopické brány se čas otvírání/zavírání zkrátí oproti klasické posuvné bráně až na třetinu.

Výpočet potřebného místa pro odsunutí třídílné brány: B = A : 3 + 400mm

STAVEBNÍ PŘIPRAVENOST A PROJEKT
Teleskopická brána se vypočítává a projektuje individuálně v závislosti na konkrétních prostorových podmínkách. Součástí každé naší teleskopické brány je projekt stavební připravenosti (bet. základ, kabeláž atp.) tak, aby si zákazník mohl v předstihu vše připravit, případně zadat stavební firmě.

ŽIVOTNOST A TRVANLIVOST
Veškeré části trojdílné teleskopické brány jsou z nejtrvanlivějšího materiálu (oceli) a zabezpečujeme ho proti korozi nejlepší metodou na trhu, metodou žárového pozinkování, která může být ještě posílena lakovaným povlakem práškovými barvami. Vzhledem k tomu, že se jedná o konstrukčně nejnáročnější typ brány, používáme pouze kvalitní pojezdové komponenty, které zajišťují přesný, lehký a tichý chod teleskopické brány. Systém propojení křídel je nerezový.

BEZPEČNOST A SPOLEHLIVOST
Naše třídílné teleskopické brány pohání silné a "chytré" elektromechanické pohony vhodné pro klimatické podmínky v ČR a splňující všechny evropské bezpečnostní normy. Samozřejmostí je i možnost ovládání pomocí aplikace v telefonu (iOS, Android) včetně informací o stavu brány otevřeno/zavřeno.

DESIGN
Design třídílné teleskopické brány se řeší individuálně dle potřeb zákazníka. Možnosti jsou opravdu široké, omezení prakticky žádná. Zvolit si můžete například ze samotných rámů pro dřevěnou výplň, jeklových příček, tahokovu nebo z mnoha moderních žaluziových a plaňkových vzorů. Finální povrchovou úpravou je zinkování nebo zinkování + RAL.

Příklad třídílné teleskopické brány

Už máte vybráno?

Další možnosti